Czym jest cesarstwo-dev? Jest to projekt, który przeznaczony jest dla ludzi pracujących jako programiści, bądź tych, którzy chcą zacząć tą pasjonującą karierę! Postaram się równomiernie umieszczać na tej stronie treści techniczne, lifestyle’owe, jak i dokumentujące moją drogą od maturzysty, który chce zostać adwokatem, do programisty zakochanego w swojej pracy! Pomyśleć, że wybrałem informatykę tylko ze wzgląd na pieniądze… teraz patrzę na to z niemałym uśmiechem. Sporo się zmieniło!

Cesarstwo-dev powstawało przez długi czas w mojej głowie, jednak nie potrafiłem zmienić tych myśli w czyny. Wszystko jednak zmieniło się podczas wrześniowych wakacji w 2020 roku! Podczas tego (jakże krótkiego 5-dniowego) wyjazdu wypocząłem i ułożyłem wszystkie moje myśli na jednym torze – drodze do 'Cesarstwa'. Po tych wakacjach wróciłem z planem, chęciami oraz zapałem do działania, czego efektem jest strona, na którą zawitałeś. Mam nadzieję, że spędzisz na tej stronie wiele pouczających, ciekawych i inspirujących chwil!

Mam wrażenie, że wrzesień 2020 będzie przełomowy, natomiast data 17.09.2020 zostanie zapamiętana jako początek czegoś dużego! Osobiście trzymam za to kciuki, jednak wszystko zależy od Was, w końcu cesarstwo-dev powstało dla nas – programistów!

Serdecznie zapraszam do kontaktu ze mną poprzez email: admin@cesarstwo-dev.pl